Fx15 Yenilendi

Yenilenen Fx15 artık satışta!

Fx15 2006 yılında Amerika da üretimi yapılmıştır. Dünya genelinde fazla kilo problemi bulunan kişiler tarafından popüler bir hale gelmiş ve günümüzde aktif olarak satışı yapılmaktadır. Özellikle masa başı çalışan kişiler, Genetik olarak şeker hastalığı, İnsülin direnci gibi hastalıkları bulunan kişiler, Fx15 ile kilo verebiliyorlar.

fx15 yeni

Fx15 Etkileri Nasıl?

Fx15 Öncelikle yağ yakıcı etkisi mevcut. Özellikle bel, Basen ve göbek bölgesinde oluşan yağlanmaları yakarak, Boşaltım sistemleri aracılığı ile metabolizmadan uzaklaştırır. Yakılan yağların bir kısmı size enerji olarak geri döner. Böylece gün içerisinde halsiz ve yorgun hissetmezsiniz. Ayrıca Fx15 iştahınızı kapatır. Gereğinden fazla gıda tüketmenizi engeller ve metabolizmanın ihtiyacı olan kalori oranında beslenmeye odaklanırsınız.

Yeni Fx15 Farkı Nedir?

Yeni fx15 öncekine göre tasarım farkı bulunur. Kapsüller artık beyaz renkte değil, Bordo renktedir. Etken maddesi olan Lotus çiçeği extractı ve Smh. oranı biraz daha yükseltilmiştir. Böylece etkileri daha iyi hale getirilmiştir. Ayrıca kutu üzerinde ithalat firması Pro life damgası bulunur.

Orjinal Fx15

Orjinal fx15 60 kapsülden oluşur. Günde 2 defa kullanılır. Sabah kahvaltısından önce 1 adet ve akşam yemeğinden önce 1 adet olmak üzere. Bir kutu fx15 bir aylık kullanım için geçerlidir. Ayrıca orjinal fx15 bordo kapsüller halindedir ve kullanmaya başladığınız ilk 2 gün içerisinde ağız kuruluğu, iştah kaybı gibi etkiler yapmaktadır. Bu etkileri yapmayan ürünler sahtedir ve sahte ürünler kolaylıkla anlaşılabilir.

Sitemizde sahte her hangi bir ürün bulunmaz. Ürünler üretici firmadan ithal edilmektedir. Orjinal ürün kullanın ve sağlığınızı zamanınızı çöpe atmayın. Web sitemiz üzerinden bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir