Fx15 Etkisi

Fx15 fazla kilolardan kurtulmanız için olanak sağlıyor. Lotus çiçeği özü ve beraberinde ki bileşenler ile metabolizmayı çalıştırıyor, İştah kapatıyor ve yağ yakımı yapıyor. Böylece düzenli kullanımlarda kilo vermenizi sağlıyor. Fx15 ile düzenli kullanımlarda aylık 4-12 kilo arasında kilo vermeniz mümkün.

Özellikle insülin direnci olan kişiler, Tiroit hastaları bölgesel yağlanmaya oldukça müsait. Fx15 ile bu durumun önüne geçebilirsiniz. Yavaş çalışan bir metabolizma sonucunda kilo almak beklenen bir etki. Fx15 metabolizma çalışma hızını artırır.

Nasıl Kullanılır?

Fx15 günde 2 defa kullanılır. Sabah kahvaltısından önce 1 adet ve Akşam yemeğinden önce 1 adet. Bir kutu içerisinde 60 kapsül bulunur. Yani bir kutu fx15 bir aylık kullanım içindir.  Fx15 kullandığınız gün içerisinde bol su tüketimi yaparak daha etkili sonuçlar elde edebilirsiniz. Bol su tüketiminin amacı; Yağ yakımı yapılırken metabolizmadan ve hücre yapısından su eksilir. Yağ yakımının daha dengeli yapılabilmesi için bol su tüketimi oldukça önemlidir.

Kimler Kullanamaz Peki?

Kalp tansiyon hastaları

Böbrek yetmezliği olan kişiler

Hamile ve emzirenler Fx15 kullanamazlar.

Sitemizin fx15 yorumları bölümünden kullanıcı yorumlarını okuyabilirsiniz. Aklınıza takılan her hangi bir soru varsa eğer bize canlı destek ve telefon numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir